Twitter response:

«Ми – веселі козачата»

У ДНЗ №26 «Дзвіночок» м.Чернівці (зав. Пінчук Г.І.) відбулося спортивне свято  «Ми – веселі козачата». Між собою змагалися команда «Орлята» ст.гр. А і команда «Соколята» ст.гр.Б, які почали свято піснею «Гей там на горі січ іде» та «Ми – маленькі козачата». Діти показали гарну підготовку домашнього завдання, виконуючи вправи з гімнастичними палицями (старша А) та м*ячами (старша Б). Чітко, невимушено перешиковувалися, змінювали рухи під музику та по команді вихователя. Цікавою була розминка обох команд «Зробимо зарядку», де кожна дитина відчувала на собі відповідальність і організовано, одночасно, з гарною осанкою виконувала рухи..

Отамани – маленькі діти та великі патріоти свого краю, які виразно,  емоційно читали вірші, представляли свої команди, горді з того, що їх вибрали командирами.

Всі діти прагнули якнайшвидше взяти участь у змаганні і перемогти, вболівали з радістю за своїх друзів в таких естафетах як:

  1. «Зварим куліш» (переносили воду в відеречках, долаючи перешкоди);
  2. «Перенеси мішечки солі» (для куліша, щоб смачнішою була каша);
  3. «Знайди гарбуз» (найшвидше осідлати коня і вирушити в путь);
  4. «Осідлай коня» ( об*їхати на коні змійкою гарбузи);
  5. «Козаки заблукали в лісі і прийшли до ялинки» (групова гра групи А) змагатися з кабаном, який випасав вівці в грі «Чабан» групи Б ( 6 естафета);
  6. «Чабан»
  7. Потрапили на хутір до своїх батьків і допомогли зібрати врожай – естафета «Хто швидше збере овочі» (дівчата обох груп).

А на останок козаки танцювали, співали пісню «Діти України». Почесне журі в особі завідуючої Пінчук Г.І.,  Садового Василя Володимировича та батьків обох груп оцінювали конкурси, вручали медалі – бублики всім учасникам змагань.

Василь Володимирович від свого імені подякував і дітям і дорослим за чудове свято, яке вчить нас бути міцними, здоровими, а також спритними і любити свій край, свій народ і його звичаї та обдарував команди цінними призами – іграшками. Діти радісно з піснею «Ой на горі тай женці жнуть» покидали зал, смачні бублики надихали на нові перемоги.

« 1 of 3 »

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com